3RE Gym

Aktuálně probíhají následující cvičení, do kterých je možné se kdykoli přihlásit. Jsou vhodné pro sportovce i úplné začátečníky, vždy se pokusíme Vám cvičení upravit na míru.


Pokud se Vám některé cvičení líbí, ale nevyhovuje Vám čas, neváhejte nás kontaktovat. V případě většího počtu zájemců Vám hodinu rádi otevřeme i v jiný čas, než je v rozvrhu.

Objednávat se můžete na telefonech: 603596724, 775 666 576


Broskvičky (Michal D.) - cvičení pro ženy po porodu.

Pevné tělo (Renáta) - cvičení s vlastní vahou těla, zaměřené na CORE, na správnou funkci vnitřního stabilizačního systému. Při cvičení jsou hojně využívané jakou jsou BOSU, thera bandy, overbally a jiné. Pomáhá od bolesti zad, krční páteře i jiných syndromů dnešní doby.

Život (Renáta) - cvičení , které nás naučí používat dno pánevní, toto cvičení je určené ženám všech věkových kategorií.

Cvičení pro těhotné (Renáta) - určeno těhotným ženám od 16. týdne těhotenství až do porodu.

HIIT (Vendula N.) - vysoce intenzivní intervalový trénink zaměřený na spalování kalorií a posílení všech svalových skupin.

Jóga I. (Renáta) - cvičení zaměřené na vyrovnání svalových disbalancí a prevence bolesti zad.

Jóga pro děti (Markéta Č.) - 45 minut cvičení s prvky jógy. Hravou formou se učíme ásany, protahujeme se a učíme se soustředit. Klidné děti jóga povzbudí k činnosti a ty moc aktivní zklidní. Pro děti od 4 let.

Jóga (Markéta Č.)- 1,5 hodiny klasické jógy. Protažení těla a zklidnění mysli, dospělí a děti od 15 let, klasická jóga vycházející z Patandžalího 8dílné stezky jógy.

Zdravé tělo (Renáta) - cvičení pro muže a ženy, kteří chtějí žít aktivní život bez bolesti.

Pilates (Renáta) - cvičení podle metodiky Josepha H. Pilatese, zaměřené na posílení trupového svalstva.

Zdravotní cvičení (Tereza H.) - cvičení, kde je cílem se dobře a zdravě protáhnout. Určené pro všechny, zejména seniorům, kteří mají problém se zády.

Formování postavy (Tereza H.) - cvičení zaměřené na posílení svalů celého těla, nejen s vlastní váhou, ale i pomocí TRX, činek, bosu a dalších pomůcek. Určeno pro všechny věkové kategorie.

Zdravé nohy (Lucie V.) - cvičení určené dětem, kde se specialista na problematiku plochých nohou bude vašim ratolestem věnovat a cíleným cvičením zlepší vadné držení těla.

TRX (Tereza H., Pavlína B.) - cvičení, které zlepší Vaší sílu, flexibilitu a rovnováhu. Určené mužům i ženám všech věkových kategorií.

Handling: miminka 0-6 měsíců (Vendy) - jak správně chovat, nosit, oblékat miminka, dále cvičení pro rozvoj správného psychomotorického vývoje, cvičení na míčích, masáže miminek.

Handling: miminka 6 - 12 měsíců (Vendy)- cvičení pro správný nástup lezení a prvních krůčků, cvičení na míčích, masáže miminek.

Zdravé hrátky 1: 7-12 let; Zdravé hrátky 2: 3-6 let (Vendy) - zábavné skupinové cvičení zaměřené na správné držení těla - zlepšíme např. vbočené nohy, slabé bříško, posílíme svaly kolem páteře, prevence i léčba nesprávného držení těla prvky spirální dynamiky, dětské jógy, zdravotního LTV.