Mezi naše nejnovější novinky patří laseroterapie v kombinaci s pulzním magnetem a to vše z jednoho přístroje. Tato terapie pořeší vaše kožní nedostatky, jizvy, pigmentové skvrny i záněty drobných kloubů. Vhodné i pro psoriatiky, léčbu růže apod. Objednávky přijímáme na recepci po konzultaci s ošetřujícím fyzioterapeutem. Telefon 603 596 724.

Vážení klienti , rádi bychom Vám nabídli parafínové zábaly na ruce a nohy, případně větší klouby.Tato prohřívací terapie trvá cca 20 minut a Vaše pokožka bude vláčná a jemná a výrazně se zlepšímikrocirkulace krve zabalených částí těla. Přijděte si tuto proceduru vyzkoušet. Cena 80 Kč.Objednání na telefonu recepce 603 596 724. Těšíme se na Vás.

Vážení klienti, dovolujeme si Vám oznámit, že po dlouhé cestě jsme získali smlouvu s VZP. Pro pojištěnce Všeobecné zdravotní pojišťovny to znamená, že u nás mohou čerpat příspěvek své zdravotní pojišťovny na předpis FT. Zachováme si nadále náš nadstandardní přístup a péči ve snaze udržet vysokou kvalitu naší péče.

Ze srdce Vám všem přejeme

krásný a úspěšný rok 2018


Děkujeme Vám za projevenou důvěru
v uplynulém roce a do nového roku 2018
Vám přejeme hodně zdraví, štěstí,
osobních i pracovních úspěchů.
Zároveň se těšíme na další spolupráci.
 


Tým 3RE


3RE

při slavnostním otevírání nové školy ZŠ Žitomířská Český Brod

Návštěvníci, kteří si přišli prohlédnout novou budovu školy se mohli zastavit u nás. Pro nejmenší návštěvníky byla připravena překážková dráha, pro větší pak bosu a trx.  Mohli si promluvit se zkušeným trenérem a fyzioterapeutkou paní Tejnskou o cvičení, o držení těla, případně o tom co mají zabezpečit při sportování jejich dětí. Děkujeme za návštěvu.

Co nového


LEDEN

 1. víkend v lednu tj. 7.1.-8.1. 2017 pro Vás všechy chystáme Dny otevřených dveří Studia 46. Zde si budete moci vyzkoušet všechny naše lekce a to zdarma. Lekce budou probíhat po celý víkend a to od ranních hodin až do těch večerních. Přijďte sami, přijďte s dětmi, přijďte s přáteli. Všechny Vás uvidíme rádi.