Příměstský tábor při 3RE

po pirátské stezce

Děkujeme všem účastníkům letošního ročníku příměstského tábora. Pevně věříme, že jste si s námi aktivity užily a celý týden byl pro Vás   přínosem, plný zážitků a nových zkušeností. Během roku Vás (i rodiče) rádi uvidíme při našich dalších aktivitách (v tělocvičně) a samozřejmě se budeme těšit na další ročník ve kterém jste vřele vítání. 

Pro připomenutí si prohlédněte fotografie na odkazu https://www.rajce.net/a15370406Děkujeme za krásný týden: Renáta, Bára, Michal a Ondra

Letní Městský tábor

Při Studiu 46

Nedočkavě vyčkáváme léta, kdy nás čeká další ročník Příměstského tábora. Těšíme se, že zase uvidíme "straré známé", ale také pevně doufáme, že se k nám přidají nové tváře. Můžete se těšit na spoustu pohybových her, zdravotní cvičení vytrořená speciálně pro děti, na hodiny tancování, lezení na horolezecké stěně, na spoustu soutěží a v neposlední řadě na přespání, při kterém si, kromě pozdní večerky, užijeme i spoustu legrace a třeba si pustíme nějaký filmek ;)  Tak se k nám přidejte a pojďte si to v létě užít s námi.


Akce bude zajištěna zkušeným odborným personálem s bohatou praxí v oblasti pedagogiky, sportovních tréninků, celodenně zajištěn zdravotní dozor.

Stravování a pitná režim zajištěn: svačina , oběd, svačina.

V rámci týdenního pobytu 1 noc na táboře.

Program: každodenní lekce cvičení formou široké nabídky worshopů. Děti si mohou zvolit svoji aktivitu a v ní se rozvíjet. Lekce tance , lezecká stěna, cvičení na míčích, zdravá záda, zdravé nohy, florbal, míčové hry. Výtvarné doprovodné aktivity. Vycházky, návštěva statku, koně. Bazén.

Kontakt:

3RE, Mgr. Tejnská Renáta tel.: 603596724

Mgr. Michal Švandrlík tel.: 732935865

email: renata.tejnska@3re.cz

Minulé ročníky


První ročník Městského tábora se sportovním zaměřením při Studiu 46 se konal v létě 2016. Za všechny vedoucí musíme říct, že se sešla skvělá parta dětí a my (a pevně věříme, že i ony) jsme si to moc užili. Kromě spousty soutěží, zábavy venku i ve vnitřních prostorách, jsme se byli podívat na statku a pak se i koupali. Doufáme, že se další ročníky vyvedou alespoň stejně tak dobře, jako ten první :) Děkujeme všem za účast a těšíme se příští rok na shledanou

Taneční lekce

Pod vedením Barbory Kulhánkové