Příměstský tábor při 3RE

Zdolej svoji osmitisícovku

Výstup na horu Annapurna

Na táboře v termínu 26.8.-31.8. je již jen poslední volné místo. S přihlášením neváhejte.

Rádi bychom Vás pozvali na letní příměstský tábor, jež pořádáme. Naše tábory zajistí Vašim dětem pohybové aktivity pod odborným dozorem fyzioterapeutů. Tak neváhejte a pojďme si hrát.

Fotografie z minulého ročníku si můžete prohlédnout na odkazu https://www.rajce.net/a15370406


Kontakty:
Recepce tel.: 603596724
e-mail: renata.tejnska@3re.cz
Mgr. Tejnská Renáta tel.: 775757566
Mgr. Michal Drahota

Letní Městský tábor

Při Studiu 46

Nedočkavě vyčkáváme léta, kdy nás čeká další ročník Příměstského tábora. Těšíme se, že zase uvidíme "straré známé", ale také pevně doufáme, že se k nám přidají nové tváře. Můžete se těšit na spoustu pohybových her, zdravotní cvičení vytrořená speciálně pro děti, na hodiny tancování, lezení na horolezecké stěně, na spoustu soutěží a v neposlední řadě na přespání, při kterém si, kromě pozdní večerky, užijeme i spoustu legrace a třeba si pustíme nějaký filmek ;)  Tak se k nám přidejte a pojďte si to v létě užít s námi.


Akce bude zajištěna zkušeným odborným personálem s bohatou praxí v oblasti pedagogiky, sportovních tréninků, celodenně zajištěn zdravotní dozor.

Stravování a pitná režim zajištěn: svačina , oběd, svačina.

V rámci týdenního pobytu 1 noc na táboře.

Program: každodenní lekce cvičení formou široké nabídky worshopů. Děti si mohou zvolit svoji aktivitu a v ní se rozvíjet. Lekce tance , lezecká stěna, cvičení na míčích, zdravá záda, zdravé nohy, florbal, míčové hry. Výtvarné doprovodné aktivity. Vycházky, návštěva statku, koně. Bazén.

Kontakt:

3RE, Mgr. Tejnská Renáta tel.: 603596724

Mgr. Michal Švandrlík tel.: 732935865

email: renata.tejnska@3re.cz

Minulé ročníky


První ročník Městského tábora se sportovním zaměřením při Studiu 46 se konal v létě 2016. Za všechny vedoucí musíme říct, že se sešla skvělá parta dětí a my (a pevně věříme, že i ony) jsme si to moc užili. Kromě spousty soutěží, zábavy venku i ve vnitřních prostorách, jsme se byli podívat na statku a pak se i koupali. Doufáme, že se další ročníky vyvedou alespoň stejně tak dobře, jako ten první :) Děkujeme všem za účast a těšíme se příští rok na shledanou

Taneční lekce

Pod vedením Barbory Kulhánkové

Příměstský tábor 

2017

Fotogalerie

2016